Náhla a nečakaná smrť známeho gurmána šokovala všetkých fanúšikov a v tejto pohnutej dobe, kde máme pocit, že všetko, čo sa deje, je len vyslovene negatívne, rozosmutnela táto informácia každého.

Najlepšia priateľka Petra Justina Topolského sa rozrozprávala o tom, čo mohlo byť možnou príčinou jeho smrti, aj keď sa v médiách čoraz viac skloňuje Covid-19. Rebecca Justh bola so 69-ročným moderátorom v blízkom kamarátskom vzťahu, dnes je zdrvená.

“Pred tromi dňami ho však úplne položilo to, keď zomrel hudobník Andrej Turok. Veľmi ťažko to prežíval. Bol to jeho blízky kamarát, s ktorým spolu aj varili. Myslím si, že aj z toho mohol dostať infarkt, alebo niečo iné mu zlyhalo. Som z toho úplne v šoku,” priznáva Justh exklkuzívne pre portál pluska.sk

“Volal mi dnes ráno produkčný, skoro som infarkt dostala. Je to niečo strašné. Ja to beriem ako krutý žart. Muselo to byť niečo veľmi rýchle. Keď je niekto chorý, nebude telefonicky posielať správy, pesničky. Keby mu niečo bolo, určite by mi to zavolal. O tom, že mal mať koronu, o tom neviem nič. Keby mal Covid, mal by asi horúčku, alebo čokoľvek. Ak by na to naozaj zomrel, nikto to ešte nemôže povedať, musí prebehnúť pitva. Teda som presvedčená, že ju urobia. Nie som lekár, neviem, či ho zabil Covid,” hovorí zdrvená návrhárka.

Foto: Instagram/ justin.topolsky | Zdroj: pluska.sk