Hovorí sa, že v súčasnosti približne polovica manželstiev skončí rozvodom. Uponáhľaný život skutočne spôsobuje, že nemáme na seba toľko času, ako by sme chceli a city ochladnú. Veľakrát sa do vzťahu zapletie aj niekto tretí a vtedy to môže dopadnúť hotovou katastrofou!

 

FUNmagazín vám znovu prináša parádny vtip, ktorý vám určite zlepší deň. Aj keď je dlhší, rozhodne stojí za to, dočítať ho do konca.

Manžel sa rozhodol napísať svojej manželke e-mail, v ktorom jej prezradil, že ju podvádza a opúšťa ju. To ale ani vo sne nečakal, čo mu žena napokon odpíše.

Prečítajte si tiež:

14 trefných, no zarážajúcich ilustrácií o tom, ako veľmi sa zmenil súčasný svet

 

Drahá manželka,

píšem ti tento e-mail, aby som ti povedal, že od teba navždy odchádzam. Bol som pre teba dobrým mužom 7 rokov a nič z toho nemám. Posledné dva týždne s tebou boli peklo. Tvoj šéf mi zavolal, aby mi povedal, že si dnes skončila v práci, a to bola posledná kvapka.

Minulý týždeň si prišla domov a ani si si nevšimla, že mám nový účes, že som navaril tvoje obľúbené jedlo a dokonca som mal na sebe nový pár hodvábnych boxeriek. Jedlo si zjedla za 2 minúty a išla si rovno spať potom, ako si dopozerala svoje telenovely. Nehovoríš mi, že ma miluješ, nechceš sa milovať ani nič, čo muž so ženou zvyknú robiť. Buď ma podvádzaš, alebo ma už nemiluješ. Tak, či onak, odchádzam.

Tvoj ex-manžel.

P.S. Nesnaž sa ma nájsť. Tvoja sestra a ja sa spolu sťahujeme do Západnej Virginie. Prajem ti skvelý život!

Tu je jej odpoveď.

Drahý ex-manžel,

Nič nemohlo zlepšiť môj deň viac, ako keď som dostala tvoj e-mail. Je pravda, že sme boli zosobášení 7 rokov, hoci od dobrého muža máš ďaleko. Svoje telenovely pozerám tak veľa, pretože prehlušia tvoje neustále fňukanie a reptanie. Škoda, že to nefunguje.

Minulý týždeň som si všimla, že si sa dal ostrihať, ale prvá vec, ktorá ma napadla, bolo, že „vyzeráš ako dievča!“ Keďže ma moja mama tak vychovala, aby som nepovedala som nič, ak nemôžem povedať niečo pekného, nekomentovala som to.

A keď si uvaril moje obľúbené jedlo, musel si sa pomýliť s mojou SESTROU, pretože ja som prestala jesť bravčové mäso pred 7 rokmi. Čo sa týka tých nových hodvábnych boxeriek – Odvrátila som sa od teba, pretože cenovka 49,99 € bola stále na nich a modlila som sa, aby to bola náhoda, že moja sestra si odo mňa práve v to ráno požičala 50 eur.

Prečítajte si tiež:

TOP VTIP: Keď to farár na svojej prvej omši preženie s vodkou…

 

Aj napriek všetkému som ťa stále milovala a cítila som, že nám to spolu môže aj naďalej fungovať. Tak, keď som vyhrala v lotérii 10 miliónov eur, dala som výpoveď v práci a kúpila si 2 letenky na Jamajku.

Keď som sa ale vrátila, bol si už preč. Myslím, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Dúfam, že budeš mať plnohodnotný život, ako si vždy chcel. Môj právnik mi povedal, že list, ktorý si napísal, zabezpečí, že odo mňa neuvidíš ani cent!

S pozdravom,

Tvoja ex-manželka, pekelne bohatá a voľná.

P.S. Neviem, či som ti vôbec niekedy povedala, že moja sestra sa narodila ako Karol?!

 

Zdroj/Foto: FUNmagazin.sk