Organizačný tím MS v hokeji 2019 sa prostredníctvom riaditeľa Nemečka oficiálne ospravedlnil kanadskému tímu za fiasko, ktoré predviedli po prehre Slovákov fanúšikovia v košickej Steel Aréne. Kanada slová plné ľútosti prijala a pre našincov má jasný odkaz!

 

Pískanie slovenských fanúšikov počas víťaznej hymny kanadského tímu zburcoval emócie mnohých divákov MS 2019. Za vrcholne nešportový jav a hádzanie predmetov na ľadovú plochu po prehre našich v posledných sekundách zápasu, sa kompetentní prostredníctvom svojho riaditeľa Igora Nemečka, oficiálne kanadskému tímu ospravedlnili.

Odpoveď Kanady na seba nenechala dlho čakať. ,,Kanadský tím v mene svojho prezidenta Toma Renneyho ospravedlnenie zaslané emailom prijal v plnom rozsahu. Vyjadril pochopenie pre slovenských fanúšikov a ich sklamanie z výsledku. Zároveň podotkol, že si nevie predstaviť šampionát bez takých náruživých a výnimočných fanúšikov, akých má práve slovenský tím,” informoval organizačný tím MS 2019 v hokeji v tlačovej správe, podla cas.sk.

Prečítajte si tiež:

Fehérváry má tvrdý odkaz pre slovenských fanúšikov: Prirovnal ich ku…!

Zdroj: cas.sk | Video: Twitter | Foto: Facebook