kollar karin farma

Televízna šou Farma neraz šokuje divákov pred televíznymi obrazovkami, no mnohokrát sa stane, že sa ako obarení cítia aj samotní súťažiaci. Na televíznom statku sa opäť objavila informácia, ktorá šokovala statkárske osadenstvo. Farmárska Barbie Karin Dvoráková (25), ktorá nedávno nechtiac ukázala rozkrok, tu prezradila, ako sa vraj dá dopracovať k silikónom od Borisa Kollára!

 

Toto sa známemu multioteckovi a politikovi asi páčiť nebude! Dlhonohá farmárska Barbie, Karin Dvořáková, si pred kamerami pustila “hubu na špacír” a prekvapeným spolusúťažiacim vyzradila pikantné ženské klepy. Všetko sa začalo nevinnou narážkou na to, že súťažiaca Lívia by chcela potomka, no o chlapa nestojí. Staršia Renáta mladej farmárke odporučila, nech sa za týmto účelom zoznámi s kontroverzným podnikateľom Kollárom.

Na túto Renátinu poznámku, ohľadom známeho multiotecka, sa okamžite chytila Karin, ktorá sa pohybuje v kruhu “vylepšených” krások, aké Kollár evidentne obľubuje. “Ale hov*o, ten dal spraviť cecky mojej kamoške zo Žiliny.

Dievča si vy*ebalo cecky,”  podotkla Karin na adresu známeho politika. Zdá sa teda, že Boris je ozaj štedrý chlap a chýry o jeho peňaženke sa nesú naprieč celým Slovenskom. O takúto verejnú televíznu “reklamu” by podnikateľ, ale zaiste nestál.

Karin Dvořáková si na ústa pred kamerami pozor nedáva

karin farma

karin dvorakova

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook