Na Farme ide do tuhého! Po napínavom dueli, ktorý napokon opustila spiritualistka Silvia Šuvadová, sa v reality šou začínajú kryštalizovať vzťahy. Aj keď väčšina súťažiacich zvolila ženský duel, chceli, aby sa na statok vrátila práve Silvia. To sa ale nepáčilo druhej duelantke Miške, ktorá zo správania svojich súperov ostala sklamaná…

 

Na Farme sa tak vytvorili dva tábory. V prvom sú len traja súťažiaci, a to Táňa Brunayová, Miška Štefániková a Peter Harezník. Druhý tvoria všetci ostatní. A práve oni by chceli túto trojicu rozdeliť. Spriadajú tak plán, ktorého hlavnou aktérkou má byť Karin Dvořáková, ktorá si má posvietiť na Petra, ktorý sa netají tým, že je milovníkom žien.

 

Na Farme má totiž veľmi blízko k Táni, s ktorou mal dokonca zažiť bujarú noc pod perinami, čo sa podarilo kamerám zachytiť. Ani jednému z nich nevadí, že prezývaná Xena má doma priateľa, no podľa jej správania to tak nevyzerá.

Viacerí o nej prezradili, že je to nymfomanka. Na svojho Petra ale žiarli, takže taktika Karin spočíva v tom, aby ich dvoch od seba oddelila, čím by sa trojlístok mohol rozbiť. Už v najbližších častiach teda uvidíme, či sa jej to podarí.

Zdroj/Foto: Youtube, Facebook