Na televíznej Farme aktuálne prebieha posledný finálový týždeň. Počas posledných dní sa tak s ostro sledovaným statkom musel nadobro rozlúčiť model Gajdošech aj farmárska “mama” Renáta. Divákom sa ale vôbec nepozdáva, že Karin ktorá sa na statku manuálne nenadrela, s ľahkosťou smeruje až do finále. Tá má pre všetkých neprajníkov ostrý odkaz!

 

Barbie schytáva kritiku z každej strany. Pri ostatnej eliminácii, ktorá spočívala v ťahaní sudov tak na Karin hromžila Renáta, pre ktorú sa touto úlohou boj o 75 000 eur skončil, no pridal sa k nej aj Milan a diváci skrz sociálne siete. Tí nechceli uveriť, že Karin mala v sude také isté závažie, ako ostatné ženy, nakoľko ich s ľahkosťou a úsmevom prekonala.

Fanúšikovia tak špekulovali, že Karin mala v sude nanajvýš zrkadlo a púder, pokiaľ ostatní zápasili s ťažkým bremenom. Zopakovala sa teda situácia z duelu s fitnesákom Šmahelom, kedy bola farmárska Barbie taktiež obviňovaná, že jej réžia nahráva, aby sa dostala do finále.

Karin však opätovne praskli nervy a k celej nelichotivej situácii sa rozhodla vyjadriť skrz svoj instagramový profil. Neprajníkom odkazuje: “Vy špekulanti, my ženy sme mali sudy s rovnakou váhou, každá!” O svojej výhre, kedy kráska v silovej disciplíne predbehla aj statného Milana či Dominika, vôbec nepochybuje a odvoláva sa na svoju šikovnosť.

Karin reaguje na neprajné slová o podvádzaní pri eliminačných disciplínach:

Zdroj/Foto: Instagram/ karinnett