Aj vy sa ku koncu roka utápate v predstavách o vysnívanom princovi, ktorý nie a nie prísť? Nuž, on za vami ani nepríde, nezaklope vám na dvere a nevezme vás do krajiny – nekrajiny. Voľba je na vás a len vy viete ovplyvniť, akým smerom sa váš život bude uberať. 

Hovorí sa, že príležitosť si vás vždy nájde a ruka osudu dokáže zasiahnuť v akejkoľvek situácii. Niekedy jej ale treba trocha pomôcť, a tak nečakajte na to, že sa všetko vyrieši z pohodlia vašej obývačky a spoza monitora laptopu.

Zapamätajte si jedno – nikdy nezaujmete len na základe výzoru. Ide skôr o kombináciu všetkých daností, charizmy, talentov, očného kontaktu, hlasu, vyjadrovania – skrátka, to že sa vám niekto páči z uhladenej a dokonale nasvietenej fotky, ešte nič neznamená.

A práve preto je vedecky dokázané (a čo vedecky, hlavne skúsenosťami ostatných), že najväčšia pravdepodobnosť, kedy stretnete niekoho, do koho sa zaľúbite a kto vám city dokáže opätovať, je práve prostredníctvom osobného stretnutia. Počas prvých piatich sekúnd sa vám život môže otočiť naruby.

Ako to dokážem?

Hovoríte si, že by ste do toho šli, ale nie ste typicky dámsky casanova či výstredná vymetačka klubov, kaviarní a pubov? Máme pre vás jedno riešenie. Spoločnosť O2 hľadá do svojho tímu šikovného asistenta kontaktného centra a príjimajú aj konzultanta značkovej predajne v Bratislave.

Myslíte si o sebe, že ste komuniatívny, vynaliezavý, máte dostatok argumentov a stále sa chcete zlepšovať? Potom je táto práca ako stvorená pre vás.

Pýtate sa, čo to má spoločné s láskou a vzťahmi, o ktorých sme hovorili v úvode článku? Je to veľmi jednoduché – práve na novej pracovnej pozícii možno spoznáte niekoho, kto vám pretočí život naruby. Verte, že je to jedinečná šanca, ako byť v kontakte s ľuďmi a ako prostredníctvom stretnutia zmeniť svoj život. Nielen v pracovnej oblasti, ale aj v tej súkromnej 🙂

Túto skvelú ponuku nájdete >>>TU<<< a >>>TU<<<

Foto: Depositphotos