princ william zamlada

Dámy, ruku na srdce, vzbudzuje vo vás pohľad na princa Williama hriešne chúťky? Pravdepodobne nie. Pustatina na temene hlavy a konský chrup nie sú práve to, po čom by ženy priahli, no nebolo to vždy tak. Po vzhliadnutí fotografií z princovej mladosti vám padne sánka!

 

Milovaný princ Veľkej Británie a syn legendárnej Lady Diany je dnes hrdým otcom troch detí, ktoré mu porodila prvotriedna kráska, Kate Middleton. Z estetického hľadiska nie sú rovnocennými partnermi, teda, aspoň by sa to tak na prvý pohľad mohlo zdať. Mnohým z vás už hlavou isto preleto: “Sakra, čo to tá Kate na Williamovi videla?”. Dámy a páni,  prinášame vám odpoveď na otázku, ktorá vám už 7 rokom nedá spať.

William bol na škole prvotriedny frajer. Esom v rukáve bol jeho sladký pohľad, ktorému by mohlo konkurovať len trojmesačné šteňa. Ženské srdcia sa pod tlakom jeho nezábudkových očí topili ako nanuk v 40° horúčavách. Šibalský úsmev posmeľoval k tomu, aby sa nežná ženská ruka dotkla jeho zlatých kaderí a prehrábla mu tie nezbedné kučierky na čele. William bol proste tak neodolatelný, že dievčatá si mohli nohy dolámať, aby mu z jeho vždy upraveného saka oprášili pomyselné omrvinky.

Tieto zbrane William použil vo svojom osudovom love na spolužiačku Kate Middleton. Akoby sa mohla táto kráska ubrániť a nepodľahnúť mu? Nuž, podľahla a nie len jeho anjelskému vzhľadu, ale hlavne jeho krásnej osobnosti. Práve tá udržiava Kate v zamilovanom opojení aj napriek tomu, že Williamov odraz v zrkadle už nie je to, čo kedysi.

princ William princ William princ William princ William princ William princ William princ William princ William princ William

Zdroj|Foto: Instagram