Modelka Katie Price už dlho tvrdí, že v jej dome strašia duchovia. V snahe dokázať, že má pravdu, zverejnila sa sociálnej sieti šokujúce fotografie, na ktorých sa jej podarilo odfotiť záhadné postavy pohybujúce sa po jej vlastnom dome.

 

Katie (39), bývala modelka glamour,  je majiteľkou menšieho zámku v Sussexe. V presvedčení, že v jej dome sídlia nadprirodzené sily, zavolala lovcov duchov. Pre médiá už niekoľkokrát uviedla, že je prenasledovaná duchmi, pretože ich k nej priťahuje jej aura.

Na fotografiách z mobilného telefónu zachytila mnoho postáv a zjavení, ktoré sa prechádzajú po celom jej dome. Niektoré z nich sa dajú vysvetliť ako odraz svetla, ale niektoré logické vysvetlenie naopak nemajú. Katie nie je jediná, ktorá vída záhadné postavy v dome. Zlú skúsenosť má aj jej syn, ktorý sa v noci zobudil s krikom, pretože videl záhadné postavy.

Dom, v ktorom podľa modelky straší

„Mám toľko fotiek a obrázkov! Nie som vydesená, ale chcem vedieť viac! Kúpila som dom, ktorý už mal svoje spomienky. Bol úžasný a nevedela som pochopiť, prečo ho celé dva roky nikto nechcel kúpiť, teraz to už viem.“

Na jednej fotke sa jej podarilo zachytiť obraz malého chlapca, ktorý akoby vychádzal zo steny. Na ďalšej fotografii je v odraze zrkadla viditeľná tvár postavy, ktorá sa skláňa nad jej posteľou.

Fotografia zachytávajúca siluetu chlapca vychádzajúceho zo steny
Silueta postavy skláňajúcej sa nad posteľou
Detail

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter, dailymail.co.uk