Známa slovenská speváčka Katarína Knechtová sa nakazila koronavírusom. Otvorene priznala, aký mal u nej priebeh, nebola to prechádzka ružovou záhradou.

Sympatická speváčka pre jojkársku reláciu Top Star prezradila, ako prežívala dva týždne strávené v karanténe s nepriateľom koronavírusom. „Skutočne je lepšie to nechytiť, lebo jednak váš zadok zažije stredovek – aj môj to zažil a cítite sa naozaj zle – a trvá to hrozne dlho a tá izolácia tomu tiež neprispieva,“ uviedla vždy veselá umelkyňa.

Jedno stopercentne vie, že už nič podobné nikdy nechce zažiť. „Mala som všetko možné, zažila som, čo sa dá, našťastie, stále si myslím, že patrím medzi tých šťastných, ktorí nemali štyridsiatky horúčky a problémy s pľúcami. Nekašľala som až tak, aby ma dusilo. Ale únava, horúčky dva týždne, rôzne vyrážky, afty, brutálna bolesť svalov a kĺbov, únavový syndróm. Človek sa naozaj cíti, akoby fungoval na nejakú zástrčku, že ťa vytiahnu a vypnú a si v momente tuhá, že si tak slabá, že nedokážeš ani odpísať na esemesku,“ povedala na záver talentovaná brunetka.

PRE VIAC INFO NÁS SLEDUJTE NA FACEBOOKU

Zdroj: pluska.sk, TopStar/ TV JOJ | Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial