Rok 2020 bol v živote speváčky Katky Knechtovej prinajmenšom čudný. Začalo to škandálom s nepochopenou “tehotenskou” fotografiou, pokračovalo marcovou exotickou dovolenkou počas karantény a skončilo pozitívnym testom na koronavírus, ktorý si pretrpela s mimoriadne nepríjemnými sprievodnými príznakmi. Napriek tomu všetkému má však interpretka aj šťastné novinky. Nový album a – áno, aj nového priateľa!

Meno speváčka Katky Knechtovej sa v médiách objavovalo mimoriadne často najmä v časoch, keď bola spájaná s kontroverzným Superstaristom Petrom Borkovcom. Iskra medzi nimi vraj preskočila už počas kastingov, pričom porotkyňa a nádejný talent z Čiech sa románik snažili dlho utajiť.

Celá záležitosť však skončila neslávne – Borkovec, ktorý bol v tom čase závislý od alkoholu, mal podľa zdroja z jeho okolia ukradnúť Knechtovej šperky v hodnote 20-tisíc eur. Samotná speváčka na toto obdobie spomína len nerada a odmieta ho akokoľvek komentovať.

To všetko je však už za ňou a dnes sa zdá, že našla muža, s ktorým je skutočne šťastná. Kvôli povestnej opatrnosti však nechce veľmi hovoriť ani o ňom. V relácii TV Markíza Smotánka to povedala veľmi jasne: “Áno, mám priateľa, ale viac neprezradím.”

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial, petrborkovec_official