Dnes už móda a módne vychytávky nepoznajú hranice, čoho následkom je aj fakt, že prirodzená krása sa začína ako keby vytrácať. Súčasnosť, kde momentálne panujú plastické vylepšenia, umelé vlasy, mihalnice a pod. irituje aj obľúbenú herečku z Oteckov Dominiku Kavaschovú, ktorá si dnešné ženy veľmi slušne podala.

„By ma fakt zaujímalo, že kedy prišlo do módy, že všetci majú vyzerať rovnako. Vyrovnané vlasy prirobené čierne alebo blonďaté, obočie hrubé umelé, buď vytetované alebo ja už neviem či už si trvalú na to robíte. Mihalnice dobre, že ofinu ti nerobia hej…Pysky napichané nemáš ani 25,“ nahrala svoj postoj samozrejme s humorom a gráciou na svojej sociálnej sieti.

„A hlavne, kto vás na to nahovorí, že vám to treba? Na čo sú také veľké ústa, ved bozkávať sa dá aj s normalnými. A potom keď si všimnete, že tie baby, čo vyzerajú všetky rovnako, tak majú chlapov, čo tiež všetci vyzerajú rovnako. Rovnaké účesy, rovnako oholení, rovnaké oblečenie, retiazky, tetovačky, dočista sa stráca originalita z tohto sveta!“ pokračuje Donda.

Tú to ešte stále nekončí. Celé bravúrne vyjadrenie podané vo východňarčine si môžete pozrieť nižšie, okrem toho že sa na nej náramne pobavíte, určíte jej uznáte za pravdu!

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa