Znamenie, v ktorom sa narodíme, určuje naše základné povahové rysy, tiež naše predpoklady a potenciál. Okrem toho má každé znamenie aj svoju temnú stranu a ku každému z nich patrí jeden hriech!

 

Každý z nás občas zhreší. Je ťažké hriešnym veciam odolať pretože sú často zaujímavé a zábavné. Existujú malé hriechy, veľké hriechy a hriechy, ktoré robíme každý deň. Tu sú tie hriechy, ktoré patria k jednotlivým znameniam:

STRELEC – Cudzoložstvo

Strelci sú zvodcovia, ktorí sa vyžívajú v krátkych známostiach a aj keď sú zadaní, stále radi pozerajú na iné objekty. Neviažte sa na Strelcov, pre nich ste len chvíľkovou záležitosťou.

RYBY – Lenivosť

Ryby chodia s hlavou v oblakoch a miesto toho, aby niečo reálne urobili, zatvárajú sa v myšlienkach na to, čo by mohlo byť. Sú leniví konať, reagovať na prítomnosť a tak od seba často takýmto prístupom odoženú svojich nabližších.

BLÍŽENCI – Klamstvo

Neverte všetkému, čo Blíženci hovoria. Blíženci často klamú a vy neviete, či to, čo práve povedali vám, je lož alebo pravda. Či už si veci prikrášlia alebo preháňajú, chcú sa ukázať v najlepšom svetle, avšak všetko je to na úkor ich vlastnej cti.

VODNÁR – Vysoké sebavedomie

Vodnári si myslia, že sú lepší ako všetci ostatní. Vidia samých seba ako bohov. Radi sa chvastajú a svoju nadradenosť si dokazujú na iných. Chcú mať všetko pod kontrolou, všetko organizovať a dirigovať.

RAK – Chorobné uctievanie

Raci sú oddaní svojím autoritám a idolom, avšak často chorobne. Ak sa na niekoho naviažu, nevedia objektívne zhodnotiť, či si ich uctievanie daná osoba zaslúži alebo nie. Zakaždým sa svojmu idolu naplno oddajú, až ich to celých pohltí a oni prichádzajú o zdravý rozum.

KOZOROŽEC – Chamtivosť

Kozorožec je workoholik, pretože je chamtivý na peniaze. Kozorožci chcú ukázať, že sa majú najlepšie a môžu si čokoľvek dovoliť. Sú extrémné súťaživí a urobia všetko, aby mali viac peňazí ako ostatní.

LEV – Pýcha

Lev je kráľ a tak sa cíti aj každý človek narodený v znamení Leva. Lev je vo všetkom suverénny a často sa voči ostatným správa arogantne. Zároveň Levi vedia na ľudí zapôsobiť a urobiť najlepší dojem. Tým, že majú tieto vlastnosti, sú na seba hrdí. Medzi znameniami nie je viac pýchy ako v Levovi.

BÝK – Obžerstvo

Nemyslíme tým len obžerstvo jedlom ale obžerstvo vo všeobecnosti. Býk vyhľadáva a robí len tie veci, ktoré mu prinesú úžitok. Od Býka nečakajte nezištnú pomoc, v prvom rade hľadí na svoje uspokojenie a zahnanie “hladu”.

PANNA – Závisť

Panny nechcú byť priemerné, chcú byť najlepšie. Ak však nie sú, žiarlia a závidia. Nehľadia na to, čo majú, chcú to, čo nemajú. Takýmto spôsobom si ničia vzťahy, pretože chorobne žiarlia na to, čo majú ostatní.

ŠKORPIÓN – Vášeň

Škorpión je žiadostivé znamenie a vášnivé známosti k sebe priťahuje ako magnet. Škorpióny chcú cítiť iskru, avšak nechcú sa viazať – stereotypné vzťahy nie sú nič pre nich. Nezáväzný flirt a oheň medzi dvoma telami je živel, ktorý vyhľadávajú.

VÁHY – Namyslenosť

Keďže krása je ich prioritou, pre Váhy je ich osobná krása nadmieru dôležitá. Ich obľúbený pohľad je pohľad do zrkadla. Váhy sú namyslené a svoju vonkajšiu aj vnútornú krásu si dávajú na piedestál.

BARAN – Agresia

Baran je extrémne agresívny a nepredvídateľný. Ak čelíte hnevu Barana, majte sa na pozore, vie byť totiž neuveriteľne spontánny a impulzívny. Baran nevie ovládať svoj výbuch hnevu a často skôr koná než premýšľa.

Zdroj/Foto: chillin.sk, higherperspectives.com, pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

IvanaG
Niekedy je milá, inokedy sarkastická, no zaručene vždy usmiata a ukecaná. Ivana si rada robí srandu zo všetkého (hlavne zo seba) a rada trávi čas s rovnako "chytenými" ľuďmi.