Silu mejkapu pozná azda každá žena, mohli by sme povedať, že aj každý muž. Týmto šikovným trikom dokážeme vykúzliť naozaj čokoľvek, zo škaredého káčatka sa razom môže stať príťažlivá a zvodná diva. Niektorí však môžu považovať toto vylepšenie za určitý druh klamania okolia.

Sophia Ridlington sa živí ako vizážistka a toto make-upové umenie zvláda naozaj bravúrne. Pomocou líčidiel sa jej podarilo schovať niečo, o čom nevedel ani jej priateľ. Dlhú dobu používala enormné množstvo líčidiel a šok prišiel vo chvíli, keď sa vrstvy make-upu zbavila. Šok pre jej priateľa bol tak veľký, že sa s mladou vizážistkou rozišiel.

Sophia mala však dôvod na skrývanie svojej pravej tváre. Týmto dôvodom je veľmi vážna kožná choroba – lupienka. Spôsobila jej veľmi silné sčervenanie pokožky a krvavé, popraskané miesta.

S pomocou make-upu sa mohla znova plnohodnotne začleniť do spoločnosti, no rozchod jej dal cennú lekciu. Prestala svoju tvár schovávať a snaží sa ukázať dievčatám, že je možné normálne žiť aj s takouto kožnou chorobou.

Foto/Zdroj: Facebook