Je tomu neuveriteľných 27 rokov, čo sa na televíznych obrazovkách objavila jedna z najkrajších princezien, ktorá si absolútne podmanila srdcia miliónov divákov. Nebojácna Fantaghiro bojovala za lásku svojho vyvoleného Romualda, avšak ako vyzerá dnes?

Alessandra Martines má dnes 54 rokov a svoju kariéru započala ako úspešná baletka v Paríži, Zurichu a Amerike. Neskôr sa dostala vďaka úlohe tanečnice k filmu, pri ktorom ostala už po celý život. Po krátkej kariére sa stala hlavnou hrdinkou 5-dielnej ságy rozprávok o princeznej Fantaghiro, pričom sa neskôr objavila v ďalších filmoch a seriáloch, dokonca sa vydala i na spevácku dráhu.

Taliansko-francúzska herečka sa v roku 1994 vydala za režiséra Clauda Leloucha (80), ktorému porodila dcérku Stellu, no o 14 rokov neskôr sa rozviedli. Kráska si ešte ku koncu manželstva našla o 20 rokov mladšieho partnera, francúzskeho herca Cyrila Descoursa, ktorému vo veku 49 rokov porodila syna Huga. Dvojica je spolu dodnes, pričom Alessandra vyzerá na svoj vek skutočne výborne!

Alessandra Martines kedysi….

a dnes…

Zdroj/Foto: Twitter, facebook, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.