Ia Östergren má 34 rokov, pochádza zo Švédska a v živote to nemala jednoduché. Keď chodila do školy, spolužiaci ju šikanovali pre jej vzhľad. Ona sa však nenechala ovplyvniť posmeškami, popracovala na sebe a dnes sa môže pýšiť titulom jednej z najúspešnejších fitnessiek a kulturistiek v severských krajinách!

 

Dôvodom, prečo bola krásna Švédka Ia Östergren detstve šikanovaná, sú jej dlhé nohy, vďaka ktorým vyzerá inak, než jej rovesníčky. Mala ich príliš dlhé a tenké, čo nevyzeralo veľmi pekne. Ia meria 178 centimetrov, no jej nohy majú neuveriteľnú dĺžku 108 cm! Pri pohľade na jej telo by málokto povedal, že je dvojnásobnou matkou. Od roku 2013 je zosobášená s úspešným bodybuilderom Torbjörnom Östergrenom, ktorý ju doviedol k fitness a kulturistike. Tvrdá drina na svojom tele sa tak stala ich spoločnou vášňou, bez ktorej si nevedia predstaviť žiadny deň.

Ia sa stala vzorom aj pre ostatné ženy, ktoré pochybujú o sebe a neveria, že v živote niečo môže dosiahnuť. Na Instagrame má viac ako 218 tisíc fanúšikov, ktorých pravidelne zásobuje fotografiami z fitness centra.

Ako vyzerala krásna fitnesska kedysi si môžete pozrieť >>> TU <<<

Zdroj/Foto: brightside.me, generationiron.com, Instagram/iostergren

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.