Filmový trhák Twilight pozná hádam každý, dobil srdcia mnohých fanúšikov z celého sveta. Určite väčšina z vás mala svojho obľúbenca, či už šarmantného upíra Edwarda alebo divokého Jacoba, či nádhernú smrteľníčku Bellu. Herečka, ktorá stvárnila hlavnú postavu v tejto ságe sa zmenila na nepoznanie!

 

Od prvej premiéry filmu ubehlo už 10 rokov, čiže je jasné, že sa predstavitelia filmu trošku zmenili. Kristen Stewart patrila k najkrajším ženám Hollywoodu a obsadzovali ju do rôznych úloh, možno si ju pamätáte aj ako Snehulienku, kde si zahrala po boku mužného herca Chrisa Hemswortha.

Ak by popri vás dnes prešla po ulici, určite by ste ju nespoznali. Herečka na seba totálne zanevrela a fanúšikovia sú presvedčení, že sa viac dogabať nemohla. Neupravený zovňajšok, spodné prádlo vytiahnuté až na brucho z nej urobili úplne inú ženu!

Kristen Stewar kedysi:

Kristen Steward teraz:

 

Zdroj/Foto: Instagram/YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*