Kedysi skromný a plachý Lacko Angyal, ktorý si v Superstar získal fanúšikov aj vďaka dojemnému životnému príbehu, všetkých šokoval. Na sociálnej sieti totiž venoval svojej vlastnej mame poriadne drsné slová!

 

Lacko si okamžite získal publikum svojím prirodzeným humorom, skromnosťou, zábavnými pesničkami, ako aj dojemným životným príbehom. Už v takomto mladom veku sa totiž musel starať o chorú mamu a spoločne žili v skromných podmienkach. Diváci ale pre neho pripravili prekvapenie, keď sa mu vyzbierali sumou 50-tisíc eur, ktoré mladý hudobník investoval do nového bytu.

Už po pár týždňoch sa ale jeho správanie otočilo o 180° a mladík sebavedome zverejnil na svojom Instagrame video, v ktorom padajú na adresu jeho mamy poriadne drsné slová: “To už viete, že ja s otcom nebývam. Tam sa potvrdil ten alkohol. Dozvedel som sa potom veľa zaujímavých vecí.

Teraz už bývam sám, v byte v Komárne, ktorý je v dezolátnom stave. Je to dvojizbový byt. Sám si varíš, sám si perieš, staráš sa sám o seba. Maminu mám rád, ale je veľa vecí, pre ktoré som rád, že s ňou nie som. Celé bývanie riešim s jednou partiou v Komárne. Mamina je čudný charakter. Keď niečo nie je podľa nej, podáva hneď trestné oznámenie na každého. Žiadnou povahou sa ale nedá vysvetliť to, že sa o syna nestará,” šokuje Lacko. Kde je celá pravda o mladom Superstaristovi a jeho mame, tak zrejme ukáže až čas.

Zdroj/Foto: Instagram, TV Markíza