Svetovo preslávená trans celebritka Jessica Alves je po premene na ženu mimoriadne spokojná a tvrdí, že sa konečne cíti byť s*xi, sebavedomá a predovšetkým sama sebou. Nestráni sa preto ani odvážnejších módnych kreácií, ktoré však nie vždy musia nájsť pochopenie u verejnosti. Za všetko hovorí jej vianočná premena na hriešneho anjela!

Biele krídla, šaty s neskutočne hlbokým výstrihom a tvrdá práca profesionálneho fotografa na pľaci a aj neskôr v počítači – tak nejako sa dá charakterizovať nedávny výstrelok blondínky Jessicy, ktorý zverejnila na Instagrame a pridala k nemu motivačný text: „Odvaha nie vždy prichádza s veľkým revom. Niekedy je odvaha tichý hlások, čo na konci dňa hovorí: ‚Zajtra to skúsim opäť.'“

Kým niektorí ľudia Jessice nadšene tlieskajú, iní zas v podobných prapodivných pózach a gestách nájsť nedokážu nájsť ani kúsok umenia. Bývalý Živý Ken Rodrigo však svojím životom – ku ktorému patrí aj silná prezentácia na sociálnych sieťach – inšpiruje množstvo mladých ľudí, čo sa ešte len hľadajú a snívajú, že raz budú niekým iným. Takže v konečnom dôsledku aj tu opäť raz platí staré známe „de gustibus non est disputandum“ – „proti gustu žiaden dišputát“.

Spomínanú FOTO nájdete >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: Instagram/jessicaalvesuk