Aj keď jej zo začiatku nikto neveril, Kristína na statku dokázala, že vie nielen pracovať, ale že jej aj dobrý a mierumilovný človek. Nakoniec sa dostala až úplne tesne pred brány finále, do poslednej štvorice súťažiacich. 

Pokým si ona “užívala” na Farme jej bývalý priateľ rozpútal “vonku” doslova peklo. Posielal do médií rôzne správy, odkazy a zverejňoval komunikáciu s Kristi Dali, ako si modelka hovorí.

Tá nemala šancu sa k inkriminovaným veciam vyjadriť, teda, až doteraz. Stále ale tvrdí, že ona ho očierňovať nebude, že má psychické problémy a že teror jej robil už dávno predtým.

Paul nedokázal stráviť, že si Kika na Farme začala s niekým iným a na neho už navždy zabudla. Tvrdí, že s ním nie je už viac ako rok a jeho reči o tom, že s ním ešte stále niečo má, nie sú pravdivé. “Na narodeniny mi poslal 300 mailov, vyhrážal sa mi a dokonca mi poslal pohrebný veniec. Takže takýto je to človek,” dodáva pre Markízu.

Problémy ale podľa všetkého robí ešte stále, najhoršie je, že nie iba jej, ale aj Radkovi Dulinovi, s ktorým sa dala dokopy práve vďaka reality show.

Foto: Instagram/ kristidali | Zdroj: farma.markiza.sk