Kristi Dali a Pau Heli

Expriateľ Kristi Dali, ktorý počas celého trvania reality šou pôsobil ako výrazná osobnosť poukazujúca na nezrovnalosti a manipuláciu na Farme, vraj klamal a zavádzal. Tvrdí to samotná Kristi, ktorá až teraz zistila, čo sa dialo, kým bola odrezaná od reality. Bráni sa, že nič z toho, čo o nej prezradil verejnosti, nie je pravda.

Nikdy nerobila eskort – toto tvrdí Kika, ktorá vraj síce pozná „také dievčatá“, no sama s*xuálnou pracovníčkou nebola. Zato otočila kartu a proti svojmu ex použila jeho vlastné zbrane – prezradila naňho, že prevádzkoval privát, ktorý takéto služby ponúkal.

„Na narodeniny mi poslal tristo mailov, vyhrážal sa mi a dokonca mi poslal pohrebný veniec. Takže takýto je to človek,“ vyjadrila sa na adresu bývalého fotomodelka, ktorá teraz hovorí, že na Farmu šla ako slobodná žena. Napriek tomu jej expriateľ, ktorý sa vraj nevie zmieriť s tým, že viac nie sú spolu, robí problémy doteraz. A nielen jej – komplikovať život má aj Radovi Dulinovi, s ktorým Kristi momentálne žije.

Rado a Kika po finále

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook/Pau Heli, TV Markíza