Americký preziden Donald Trump si pozval do bieleho domu slávnu hviezdu Kim Kardashian. O čom rokovali a že to nebola žiadna banálnosť, sa dozviete nižšie!

 

Povrávalo sa o tom už dlhší čas, nikto však neveril, že by sa to mohlo uskutočniť. Prezident to však potvrdil fotografiou, ktorú uverejnil na sociálnej sieti. K fotke napísal, že to bolo skvelé stretnutie a rozprávali sa o väzenskej reforme a trestoch.

Sci-fi?

Ľudia však nepovažujú Kim, ktorá je slávna aj vďaka pornu, oprávnenú vyjadrovať sa k tejto téme. Pod príspevkom vznikla teda veľmi búrlivá debata, kde sa občania vyjadrovali, že je to ako z nejakého sci-fi filmu alebo z nejakého čudného budúceho sveta. Dokonca nazvali Ameriku jednou veľkou reality show.

O čo jej ide?

Okrem reformy väzníc sa Kim prišla porozprávať aj o 62- ročnej väzenkyni, ktorá už sedí vo väzení 20 rokov za prevážanie drog. Žiada pre ňu milosť, keďže žena prišla v krátkom čase o muža, syna a aj o prácu a to ju viedlo začať s kriminalitou. Minulý rok Kim bránila tiež jednu väzenkyňu, ktorá dostala doživotie za zabitie muža, ktorý ju znásilnil.

Dúfame, že to Kim robí naozaj zo srdca.

Zdroj: Huffpost.com | Foto: instagram.com