Drzý, vtipný a absolútne bez zábran – aj taký je Slováčisko Peter, ktorého určite lepšie poznáte pod prezývkou King Dubaj. Chalan, ktorý sa doslova topí v peniazoch, si ich však sám zarobil a teraz sa snaží motivovať a učiť aj ostatných, že všetko sa dá, len treba aspoň trocha chcieť a zdvihnúť zadok zo stoličky. 

Jeho viac ako 70-tisíc followerov denne zásobuje humornými storíčkami a fotkami zo svojho luxusného života. Len pred pár dňami sa “pochválil” nepríjemným zážitkom, ktorý sa odohral na jeho bežnej dovolenke vo vyhľadávanej destinácii.

Peťo si v Dubaji požičal Ferrari 488 GTB Spider, za ktorý by ste zacvakali takmer 300 tisíc. Za 48 hodín, počas ktorých ho mal k dispozícii, zaplatil 2800€ a súčasne aj päťtisícovú kauciu. Tú mu však majiteľ vozidla odmietol vrátiť.

Prečo?

Z dôvodného podozrenia, že týpek poskákal po streche auta a tým ho výrazne znehodnotil. “Viacero slovenských autičkárov malo nervy, keďže sa vyjadrili k tomu, že by sme si Ferrari mali vážiť. Pre mňa je to však iba auto. Život má byť zábavný a pestrý a nie byť vytrasený z toho, keď vidím Ferrari,” vraví k celej kauze Peter.

View this post on Instagram

Krásnu nedeľu prajem všetkým fanúšikom aj hejterom, ktorí nás riešia s tatkom či sme silní alebo velice silní‼️Dnes máme krásne počasie – 32 stupňov v tieni a chytám už aj kapučínovú farbu, ako sa v Topoľčanoch hovorí🔝 16.3.2019 sa vidíme na konferencii MEGAPROFIT v Bratislave, kde Vás naučím, ako si zarobíte na internete mesačne až 30.000 euro👆🏼Ak sú pre teba lepšie Janošíkove diery, tak nemusíš ani chodiť a radšej si vychutnávaj leto na Orave a Liptove a nezabudni potom lamentovať, že svet je nespravodlivý a že to zas tatko zaplatil👌Vidím Ferrari musím jít za bábikami‼️ Aké je tvoje vysnívané auto – napíš do komentárov a označ 2 kamarátov s ktorými by si sa previezol v tomto Ferrari 488 SPYDER a získaj kurz Diamondbrand v hodnote 299 euro zadarmo 👌👌#ferrari#dubai#luxury#luxurylife#richkidsofinstagram#kingdubaj#gas#zerogravity#motivacia#uspech#citat#luxurycar#moneylover#inspiracia#praca#zisk#peniaze#prijem#dope#citat#dnescestujem#dnesjazdim#dnesnosim

A post shared by Peniaze-úspech-kraľovský život (@kingdubaj) on

Foto/Video: Instagram/ kingdubaj | Zdroj: Peter Dubaj