Lásky, ktoré vznikli v rámci reality šou Farma, nezvyknú mať dlhé trvanie, a tak mnohí diváci správne predpokladali, že aj vzťah dvoch holubičiek z Farmy 12 – Sáry Adamčíkovej a Erika Zahorjana – sa čoskoro rozpadne. Došlo k tomu na prelome rokov, pričom prvý sa k veci verejne vyjadril práve východniar. Sárina verzia sa od tej jeho však poriadne líši…

“Na Nový rok sme to oficiálne ukončili u Lukyho na dome. Bolo to obojstranné rozhodnutie,” napísal Erik vo svojej otvorenej spovedi na Instagrame, pričom v druhej vete dokonca použil veľké písmená. Ako dôvod rozchodu uviedol odlišné životné cesty, no predovšetkým diaľku, ktorá oboch bývalých účastníkov Farmy rozdeľovala.

Po tomto vyjadrení sa svoje stanovisko rozhodla podať aj Sára. “Už na východe, keď sme boli na Silvestra u Lukáša, už tam sme spolu neboli. Ja som sa s ním rozišla a vie o tomto vyjadrení, že ho dám verejne. Súhlasil s tým,” tvrdí fitnesska.

Dedinčanka z Farmy zdôraznila, že príčina rozchodu rozhodne nebola v tom, že by si s Erikom navzájom ublížil, ale že ona sama od Farmy veľmi zmenila myslenie. “Nastavila som sa viac na sebalásku,” vysvetlila Sára, ktorá vraj v roku 2020 robila obrovskú chybu, a to, že neustále vyhľadávala mužskú spoločnosť. Teraz vraj chlapa pri sebe nechce, pretože sa túži sústrediť predovšetkým sama na seba.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: YouTube/Sarik | Foto: Instagram/erikzahorjanofficial, TV Markíza, YouTube/Sarik