Zdá sa, že namiesto toho, aby len relaxovala a užívala si dovolenku v Mexiku, bude mať Nela Slováková v najbližších dňoch čo vysvetľovať. Nedávno sa totiž postarala o poriadny rozruch, keď sa odfotila v nohaviciach, o ktorých tvrdila, že sú z originálnej látky značky Louis Vuitton, no predsa jej výroby.

Víťazka Hotela Paradise dodala, že niekoľko takýchto vzácnych kúskov nohavíc má aj na predaj. Ihneď na to sa strhla vlna nevôle nielen od fanúšikov, ale aj médií či známych osobností vrátane Silvie Kucherenko.

MEGAPRÚSER: Slováková sa vraj dopustila PODVODU, kritika už aj od Kucherenko!

Celej veci nijako nepomohlo, keď ešte v ten deň Nela začala propagovať ešte jeden produkt, ktorý vraj bude v jej e-shope čoskoro na predaj. Ide o údajne ručne kreslené kabelky z Bali, pričom každá z nich má byť jedinečný kus. Slováková dodala, že tieto produkty majú na sklade už rok alebo dva, ale vzhľadom na pandémiu, ako aj sťahovanie predajne, ich odtiaľ až doteraz nemali kedy vytiahnuť.

Vzápätí si však podnikateľka začala protirečiť. „Máme ich už len pár, niektoré sa nám predvlani predali,“ vyjadrila sa k tým istým kabelkám Slováková. Túto nezrovnalosť si všimla Markéta Kuča, novinárka, ktorá sa v prvej polovici roka 2020 zaoberala aj Nelinou neslávne známou „rúškovou kauzou“. (Ku kauze nohavíc a kabeliek taktiež vytvorila neveľmi lichotivé video, ktoré si môžete pozrieť >>>TU<<<.)

Novinárka Markéta Kuča.

Čo je však podľa novinárky na celej veci najhoršie, kabelky údajne nie sú žiadne exkluzívne produkty, ale klasické lacné suveníry, ktoré sa predávajú po celom svete. „Keď som bola v Južnej Amerike, tak som ich kúpila všetkým, pretože vyšli v prepočte asi tak na 50 korún (pozn.: približne 1,90 eur),“ tvrdí Kuča.

S tvrdením, že ide o turistický suvenír, ktorý sa Slováková bude snažiť v našich končinách draho predať, sa stotožňuje aj množstvo ďalších ľudí. Médium VIP bulvár, ktorý sa kauzou taktiež zaoberá, už obdržalo aj vyjadrenie údajnej Slovákovej známej.

Tá tvrdí, že predmetné kabelky priniesol v roku 2018 z Bali influencerkin vtedajší partner Martin, pričom za kus zaplatil približne 3 €. „Nela na ne iba našila vlastné štítky,“ uzavrel vec zdroj.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/marketa_kuca | Foto: Instagram/marketa_kuca, nelaslovakova, vipbulvar