farma michaela

V ostatných dňoch sa na Farme prevalila šokujúca informácia, najmä pre mladého Dominika Porubského. Bruneta Michaela mu oznámila, že s ním čaká dieťa, ktoré sa páru malo zadariť splodiť ešte v začiatkoch nakrúcania farmárskej reality šou. Ak je to, čo Miša vraví pravda, správa sa veru ako poriadne nezodpovedná matka!

 

Michaela Štefániková sa zverila svojmu jednorázovému milencovi Dominikovi, že je pravdepodobne „v tom“. Mladík sa po šokujúcej správe ocitol na pokraji nervového zrútenia, nakoľko sa na rodičovstvo s cudzou staršou ženou samozrejme necíti.

Zdá sa však, že východniarka nevravela mladému ťahačovi dreva tak celkom pravdu. Kamery ju totiž zachytili pri činnosti, ktorá nie je práve typická pre budúce matky.Ak je Michaela na farme naozaj tehotná, správa sa k svojmu nenarodenému dieťaťu nanajvyš nezodpovedne.

Kamery totiž brunetu zachytili, ako si veľkoryso upíja z jej obľúbeného vína a nepohŕdla ani domácou pálenkou. Alkohol súťažiacim prišiel v balíčkoch od ich blízkych a Michaela si okamžite začala liať ohnivú vodu dolu krkom. Ak by teda bola pravda, že s Dominikom splodili na Farme potomka, urobila si tak pred celým Slovenskom poriadnu hanbu.

 

„Tehotná“ Michaela sa alkoholu nevyhýba:

Zdroj: slovakwoman.sk | Foto: YouTube, Facebook