Modelka Andrea Verešová sa po vianočnom škandále s údajne fejkovým videom pre dospelých s podobizňou jej a jej manžela (o ktorom si však odborníci myslia svoje), zbalila kufre a odišla aj s rodinou do Dubaja. Odtiaľ sa už druhý mesiac pravidelne chváli fotkami v plavkách, prípadne spred luxusných hotelov a vedie internetovú vojnu so svojou rivalkou Simonou Krainovou.

Dva mesiace v Dubaji rozhodne nie sú lacný špás ani v prípade, ak človek býva u domácich, nieto ešte ak si chce užívať prvotriedne hotely, reštaurácie, kaviarne a všetok luxus, ktorý táto bohatá krajina ponúka. Preto dnes nie je ničím výnimočným, keď sa Slováci a Česi (a nielen oni) fotia pred luxusnými dopravnými prostriedkami či hotelmi, pričom má ale toto chválenie sa cudzím perím na Instagrame s tým, ako naozaj žijú, len pramálo spoločné.

Zradná “luxusná” kuchyňa

Podľa média Expres.cz je viac než pravdepodobné, že sa k podobným zavádzajúcim praktikám uchyľuje aj modelka Andrea Verešová. Je pravda, že Andrea sa s fanúšikmi štedro delí o zábery z pláží, promenád a exteriérov drahých hotelov, no fotky z izieb a vnútorných priestorov zo záhadných dôvodov vynecháva. Žeby luxusné a extravagantné apartmány navrhnuté najlepšími svetovými dizajnérmi nestáli za to?

Na Verešovej Instagrame nájdete za celé obdobie, čo je v Dubaji, iba jednu jedinú aktuálnu fotku z kategórie “interiér”. Ide o záber z kuchyne, kde modelka pripravuje jedlo. A práve tá je podľa Expresu najsilnejším dôkazom o tom, že modelka sa na luxus len hrá.

“Zaujímavé je, že kuchyňa, v ktorej varí, je na hony vzdialená opulentným prestretým stolom luxusných hotelov, kde noc vyjde na 10.000 KČ (približne 387 eur) a viac. Skôr to vyzerá, že Verešová a jej rodina si prenajali úplne obyčajný apartmán v niektorom z komplexov, ktorých v Dubaji veľké množstvo. A na pekných miestach sa modelka necháva iba fotiť, a tiež ich tam označuje, aby bolo vidieť, že ‘na to má’,” píše sa v denníku.

To, že si niekto nemôže dovoliť platiť rovnaké účty ako Bill Gates, nie je žiadna hanba. No Instagramový biznis zrejme lepšie “fičí” vtedy, keď vyvoláva dojem nedotknuteľnosti a dávkuje fanúšikom fotografie obalené v diamantovom pozlátku. Že je na nich pravdivé možno akurát tak to povestné zrnko? Nuž…

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Expres.cz | Foto: Instagram/andreaveresovaofficial