Talentovaná východniarka Anička vyrába spolu so svojím manželom unikátne šperky z trblietavých drahokamov, ktoré zaujali aj hollywoodske hviezdy. Korunku od Slovenky si nedávno objednala aj známa Kardashianka a svojou ozdobou zaujala aj legendárnu speváčku Beyoncé. Jej práca je dokonalým skvostom, ktorý krásky neskutočne láka.

„Ok, teraz už môžem aj zomrieť. Beyoncé si objednala 4 korunky od nás,“ napísala nadšená Anna na svojej sociálnej sieti. „Objednávka bola na chlapíka, ktorý mal v priateľoch Kardashian, Beyoncé a podobné celebrity a zistili sme, že robí pre spoločnosť, ktorú založila Beyoncé. Nedalo nám to pokoja a preto sme vygooglili na akú adresu objednávka ide. Zistili sme, že ide o veľkú vilu, v ktorej býva Beyoncé, vysvetlila denníku Nový čas pani z Humenného žijúca v susednom Česku.

Korunka pre Khloe Kardashian

Anička so šikovnými rukami ihneď rozmýšľala, kam by krásna speváčka Beyoncé vystavila jej diela. „Ona má dosť šialené videoklipy, tak či s tým dokáže tancovať, to fakt neviem. Možno je to na fotenie, alebo chystajú stajling na Met Gala. Takže neviem, uvidíme a asi sa zbláznim. Ako sa cítim, to neviem ani opísať. Ja sa asi fakt zbláznim. Ja som večer chodila z miestnosti do miestnosti, klepú sa mi ruky, mám husiu kožu po celom tele a stále tomu neverím,“ dodala šťastná šperkárka.

Korunka pripravená pre Beyoncé

Viac jej zaujímavých diel si môžete pozrieť >>>TU<<<

 

 

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/carbickovacrowns, Facebook/Carbickova Halo Crowns