Obľúbená moderátorka Adriana Kmotríková oslávila pred pár dňami jubilejnú 50-tku. Na tajnej oslave, ktorá sa odohrávala na chalupe, vyrazila svojím výzorom všetkým hosťom dych.

Adriana bola dlhoročnou tvárou televízie JOJ, keď oznámila v januári odchod, všetkých to zaskočilo. Po krátkej pauze sa však opäť vrátila na obrazovky, tentokrát televízie TA3, kde ma vlastnú reláciu  „Život s cystickou fibrózou“. Adriana tak rieši osudy ľudí s touto chorobou, ktorej pred 20 rokmi podľahla jej dcérka Natália.

Aj keď sa s ňou život nemaznal, málokto by moderátorke tipval 50 rokov, ktorých prednedávnom tajne oslávila so svojimi najbližšími. Na oslave nemohli chýbať ani bývalí jojkárski kolegovia, ktorí si pre blondínku prichystali lukratívny dar. „Kúpili sme jej obraz od Paľa Hammela – siluetu ženy. Zhodli sme sa, že to bude najlepšia pamiatka. Oslavovali sme vonku, bolo peké počasie, žiadna divočina to nebola (smiech). Bolo to príjemné, zdržal som sa zhruba do polnoci,“ prezradil Janko Mečiar.

Medzi gratulantmi sa objavila aj Alena Pallová, ktorá zverejnila na svojej sociálnej sieti pár záberov. Adriana zvolila na svoju oslavu odvážny look, z ktorého bol každý paf! S bohatým výstrihom bez podprsenky bola jednoznačne za BOHYŇU!

Zdroj/Foto: Instagram/alenapallova