Už to naozaj vyzerá tak, že vzťah bývalého superstáristu Petra Borkovca s porotkyňou Katarínou Knechtovou naberá na vážnosti. Kým spočiatku sa rozchádzali, dávali znovu dokopy a hlavne sa snažili svoj vzťah tajiť, teraz sa nehanbia pridávať spoločné fotky na sociálne siete. Mladík pridal dokonca aj fotku z postele, kde jeden malý detail odhalil, že sa tam nachádza práve s obľúbenou speváčkou!

 

19-ročný vekový rozdiel medzi Borkovcom a Knechtovou nie je tŕňom v oku len jeho matky Jany, ale aj viacerých fanúšikov. Práve vek bol dôvodom prvého rozchodu, od ktorého uplynulo už pár mesiacov. Čas rany ale nezahojil, práve naopak. Dvojica si asi uvedomila, že aj napriek negatívnym komentárom chcú byť spolu a nič im v tom nebude brániť.

Petr je zjavne veľmi zaľúbený, o čom svedčia aj komentáre k spoločným fotkám s Katkou. „No nech si bulvár píše to, že ju milujem…ale dá sa ju nemilovať?“ vyznáva sa zo svojich citov na Instagrame. Najnovšie mladý spevák pridal fotografiu priamo z postele, kde si užíva vzájomnú blízkosť s Knechtovou. Aj keď jej síce do tváre nevidieť, jeden malý detail odhalil, že ide skutočne o ňu.

Katarínu odhalilo jej malé tetovanie na ľavej ruke, kde má vyobrazeného vtáka, ktorý charakterizuje slobodu. Toto tetovanie môžeme vidieť na viacerých fotkách, ktoré má talentovaná speváčka vo svojom profile. Nájdete ich nižšie, kde si ich budete môcť porovnať so snímkou, ktorú pridal Borkovec.

Petr je s Katarínou skutočne šťastný

Rovnaké tetovanie môžeme vidieť práve na ruke Katky Knechtovej

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram