V SuperStar začína ísť do tuhého a atmosféra sa poriadne vyostruje. Z časti za to môže aj samotná porota svojimi nepremyslenými vyjadreniami na účet nádejných spevákov!

 

V poslednom kole pod názvom Super výber, kde sa prebojovalo 120 súťažiacich z kástingov, bola pekne dusno. Mnohí Superstáristi cestovali domov po tom,  čo sa znova postavili pred štvoricu porotcov. Čech Tomáš Krížka bol jeden z týchto odpadlíkov a jeho vyhadzov nebol teda vôbec príjemný.

Katarína Knechtová sa do neho hnusne pustila. “Ty si presne prototyp speváka, ktorý nemá cit a obávam sa, že asi nebudeš dobrý ani v posteli, keď takto spievaš,“ šokovala hodnotením jediná žena v porote. Takéto vyjadrenie sa vôbec nepáčilo “českým bratom”, ale aj všetkým ľuďom sledujúcim túto spevácku súťaž. Katarína po odvysielaní epizódy vyrukovala s prejavom a vysvetlením, že sa Tomášovi potom zato ospravedlnila. Najnovšie si ale aj samotný Tomáš podal slovenskú speváčku, keď na Instagrame prezdieľal reakciu fanúšikov. Čo vy na toto všetko hovoríte, dajú sa dokopy “rozhádaní milenci”? 😀

Katarína Knechtová vs Tomáš Križka

Reakcie na výrok Kataríny Knechtovej o Tomášovi

Tomáš jej oplatil rovnakou mincou

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.