Bývalým superstaristom pohlo svedomie. Knechtovej ex Peter Borkovec má toho na rováši viac než dosť. Teraz priznáva, že chce všetko napraviť! Je ale otázne, či mu ešte niekto uverí.

V Superstar zaujal svojím spevackým talentom najviac porotkyňu Katku Knechtovú, s ktorou nakoniec tvorili zamilovaný pár. Neskôr sa však ukázalo, že Peter nemá talent iba na spev, ale aj na zločiny. Zdá sa, že narastajúcu slávu nezvládal a nepomohol tomu ani románik s Knechtovou, ktorú mal údajne Peter okradnúť. „Najskôr sa o Kataríne vôbec baviť nechcel, ale potom sa to z neho pomaličky začalo sypať. Sám sa priznal, že jej ukradol nejaké veci. Zobral jej nejaké peniaze a šperky. Padla tam aj ich hodnota, hovoril snáď o pol milióne korún,” dodal jeden zo zdrojov pre extra.cz.

To však ešte stále nieje všetko! Aby toho nebolo málo, Peter začal holdovať alkoholu a to až na toľko že skončil v liečebni. Svoje opilecké radovánky nevedel kontrolovať a povyvádzal toho až-až. Facku mu udelilo až väzenie, v ktorom si za svoje činy odsedel rovné 3 mesiace.

Dnes s ním pohlo svedomie a otvorene sa priznáva. „Vôbec na to obdobie nechcem spomínať. Nechápem, ako som sa mohol tak správať. Veľa ľuďom som ublížil a hrozne ma to mrzí. Nechcem, aby moje slová ospravedlnenia zneli ako reči do prázdna,“ priznal pre portál extra.cz.

Držíme exsuperstaristovi prsty, snáď ho hudba opäť nakopne a začne lepší život nohami pevne na zemi.

Foto: Facebook/ #knechtovaaborkovec | Zdroj: extra.cz