Po tom ako sa slovenská speváčka Katka Knechtová (37) stala porotkyňou v speváckej šou Superstar čoraz viac vystrkuje rožky. Niekoľkokrát prekvapila svojimi vyjadreniami, ktoré boli absolútne nevhodné a dokonca urážala súťažiacich. Teraz zašla ďalej a zaútočila na svoju kolegyňu Máriu Čírovú (29)!

 

Súťažiaca Aneta Horňáková, ktorá v poslednom kole vypadla zaspievala počas živého prenosu pieseň Unikát od Márie Čírovej. Jej vystúpenie bolo dokonalé a vypočula si pochvaly, no aj názory na jej výber piesne.

Knechtová totiž svojím hodnotením poriadne prekvapila. „Každé kolo prídeš s nejakým prekvapením a vytiahneš nejaké eso z rukáva. Úprimne, nemám túto pieseň najradšej, ale páčila sa mi v tvojom podaní,“ s istotou ohodnotila Anetine vystúpenie.

Prekvapením bolo však vyjadrenie Paľa Habera, ktorý sa rozhodol zastať Čírovej. „Ja by som chcel len niečo povedať k tej pesničke. Dvakrát tu odznelo, že ju nemajú radi moji kolegovia. Ja si myslím, že pesnička je výborná, pretože je úplne iná ako všetky ostatné, ktoré v súčasnej slovenskej produkcii sú. Je veľmi originálna a ja ju mám rád!“ uviedol líder kapely Team. Katka sa však nenechala odbiť a zaklincovala to vetou, že má radšej Anetu ako spomínanú pieseň.

 Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, Instagram