kaatrina knechtova

Katarína Knechtová má za sebou hektické obdobie porotcovania speváckej šou, no aj napriek tomu sa jej podarilo prísť podporiť júnový jubilejný pochod proti rakovine prsníka. Speváčka akcii veľmi fandí, nakoľko nedávno tiež zažila minúty strachu, keď jej v tele našli útvar, ktorý tam nepatril…

 

“Nedávno mi tiež niečo našli, čo v mojom tele nemá čo hľadať,“ vystrašila speváčka redakciu známeho ženského webu, na margo otázky prevencie rakoviny prsníka u žien. V Katkinom prípade však nešlo o nález v prsníkoch, ale išlo o ženské orgány.  „Našli mi polyp na krčku maternice a nejakú cystu a už som bola aj na predoperačné vyšetrenia, lebo lekár skonštatoval, že to tam nemá čo robiť a musí to ísť určite von,“ prezradila obľúbená umelkyňa pre portál pluska.sk.

Pôvabná brunetka zažila mrazivé chvíle plné strachu práve po natáčaní castingov šou SuperStar. Veľké prekvapenie obľúbenú porotkyňu čakalo, keď zistila že jej problematická cysta sama od seba zmizla. Zázračné “vyliečenie” pripisuje Knechtová absolvovaniu  ajurvédskeho pobytu na Srí Lanke. Podobné exotické očistné kúry pravidelne navštevujú aj mnohé iné slovenské celebrity, ako napríklad moderátor Sajfa s manželkou Veronikou.

Zdroj: pluska.sk Foto: Facebook