Včerajší sobotný večer prežívali všetci fanúšikovia kvalitného MMA u nás. Od 18:00 podvečer si to v klietke rozdalo 22 borcov a 4 baby, spoznali sme víťazku projektu Y, nového šampióna organizácie a prvýkrát bol udelený bonus pre najlepší výkon večera. Veru, diali sa veci!

Skvelé výkony na svetovej úrovni a elektrizujúca atmosféra – aj to bol Oktagon Prime 3 usporiadaný v Šamoríne. Komplex X-Bionic Sphere privítal v dostihovej hale viac ako 3 tisíc fanúšikov bojových športov, tí dostali presne to, čo vyžadovali.

Aj keď stoja za zmienku a váš záujem všetky výkony, jeden vyčnieval o troška viac. Reč je o skromnom, usmievavom a priebojnom chalanovi menom Ľudovít, ktorý je ako vôbec prvý Slovák v histórii najbližšie k podpisu zmluvy s prestížnou organizáciou UFC.

Ak ste ho videli v akcii naživo, musíte uznať, že práve “Lajoško”, ako si sám hovorí, dokáže postaviť ľudí zo stoličiek ako nikto. Sympaťák z trnavského Spartakus Fight Gymu je povestný svojim dokonalým “highkickom” (vysokým kopom), ktorý už neraz dokázal umiestniť presne tam, kam patrí.

V zápase proti poľskému Sajewskemu predviedol dokonalé divadlo a už v poradí tretieho súpera za sebou “vypol” jediným kopnutím. WAU, viac ani nemáme čo dodať. Blahoželáme!

Kája Gott to vystihol najlepšie 😀

Foto: Instagram/ lajosko.klein | Video: Streamable