Obľúbená herečka Kristína Madarová sa po víťaznom vystúpení Shakiry pripravovala na dalšiu náročnú premenu, speváčku Beth Ditto. To však ale netušila, čo si bude musieť vytrpieť a nedopadlo to veru dobre.

Premena Kristíny trvala takmer sedem hodín a vyžiadala si svoju daň. Maskovali ma asi sedem hodín. Ušlo mi to pomerne rýchlo. Väčšinu času som bola v nejakom takom meditatívnom polospánku, alebo som debatovala s maskérmi,“ priznala Novému Času herečka, ktorá má problémy so žalúdkom.

„Mám veľmi citlivý žalúdok na vône a pachy. Aj parfum si dávam iba raz za čas, pretože by mi prišlo zle od žalúdka. A všetky tie alkoholy, ktoré sa v maskérni používajú, sú pre môj žalúdok náročné,“ priznala s tým, že to nakoniec nezvládla a povracala sa priamo v maskérni.

Vystrašila všetkých navôkol a zdravotníci boli v pohotovosti zasiahnuť aj počas vystúpenia. Herečka im vysvetlila aj ďalší dôvod, ktorý jej nevoľnosť pred vystúpením spôsobil. „Dala som si aj paradajkovú polievku, ktorá mi asi veľmi nesadla. Mám histamínovú intoleranciu, nemám ju nejakú strašnú, ale niekedy sa stane, že mi niečo nesadne. A keď som sa obliekla do toho veľkého kostýmu, keď som mala na sebe 2-3 overaly, medzi nimi prišité vankúše a bola som stiahnutá, prišlo mi naozaj zle,“ dodala.

Bojovníčka Kristína svoju nevoľnosť na pódiu nedala nijako pocítiť a predviedla opäť raz geniálny výkon. Aj keď ihneď po vystúpení a hodnotení poroty jej kroky neviedli na sedačku ale rovno do zákulisia, z ktorého sa vrátila až po ďalšom vystúpení kolegu. Všimli ste si to?

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/tvojatvarzniepovedome, kristinamadara