Posledné dni patrí väčšia pozornosť Borisovi Kollárovi a jeho partnerkám. O kauze „čaj“ tento krát prehovorila jeho exmanželka Linda Rezešová. Takto to podľa jej slov v skutočnosti bolo!

Boris Kollár podpísal reverz a po škandáloch s čajom, nočných návštevách a potýčke so zdravotnými sestrami opustil Nemocnicu sv. Michala. Jednu z nich dokonca nazval čiernou ovcou. „Aj tu sú fantastické sestričky, ale vždy sa nájde nejaká takáto čierna ovca, ktorá proste ten dojem z toho celého pokazí, a ja som na takúto čiernu ovcu narazil,“ uviedol. Podľa jeho slov mal v osudný deň požiadať slušne zdravotnú sestru o čaj, tá sa ale mala venovať inému pacientovi, ktorý potreboval akútnu starostlivosť. Celý konflikt vyhrotil až natoľko, že zdravotným sestrám hrozil vyhadzov.

„V čase, keď pre zabránenie šírenia pandémie Covidu-19 neumožňujeme príbuzným, aby navštívili svojich blízkych v zariadeniach sociálnych služieb, v čase, keď separujeme novorodencov od matiek pre karanténne opatrenia, v čase, keď naši blízki zomierajú v nemocniciach osamotení, bez možnosti rozlúčky s rodinou, v čase, kedy sa rodičia musia lúčiť so svojimi plačúcimi deťmi už pred bránami škôlok, v čase, keď naše deti nechodia do škôl, si vrcholový predstaviteľ štátu a jeho príbuzní nárokujú nadštandardné služby a svojimi požiadavkami doslova šikanujú preťažený zdravotnícky personál, dokonca označujú sestry, s ktorými sa dostali do konfliktu, ako čierne ovce,“ vyjadrila sa prezidentka Slovenskej komory sestier Iveta Lazorová.

Pre viac info nás sledujte na FACEBOOKU
>>>TU<<<

Na to sa hneď vyjadrila Kollárova exmanželka Linda Rezešová. Pre Nový čas priznala, že o predsedu parlamentu sa počas hospitalizácie starali 4 osoby a to ona, jeho dlhoročná kamarátka Ingrid Lučanová, brat Lučko Goga a Barbora Richterová. Všetci mali mať písomný súhlas od ošetrujucého lekára. „Osobná hygiena sa robí večer, jeho brat ho sprchuje a pomáha mu s osobnou hygienou, lebo veď sú si najbližší,“ skonštatovala Rezešová.

Okrem iného sa vyjadrila aj na spomínanú čajovú kauzu, ktorá mala vypuknúť medzi zdravotnou sestrou a Lučanovou, po tom, ako druhýkrát oslovila sestru o čaj. „No a keď ju prišla druhýkrát pekne poprosiť, tak jej tá sestra odvrkla, že ona tu nie je na to, aby jej ten čaj robila. Takže takto to bolo,“ dodala Rezešová.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook