Prípravy na obľúbenú televíznu šou sú v plnom prúde. Minulý týždeň boli predstavení noví účinkujúci, o ktorých už teraz vieme, že nám prinesú kopec zábavy. Tajomstvom však bola ešte porota, ktorá ich vystúpenia bude hodnotiť aj udeľovaním bodov. Dnes ju odhalili!

„Predstavujeme vám hviezdnu porotu šiestej série šou Tvoja tvár znie povedome! So Zuzkou Kubovčíkovou Šebovou, Kulym a nováčikom v porote Lujzou Garajovou Schramekovou vás čaká najlepšia zábava a neopakovateľné hodnotenia účinkujúcich,“ napísala televízia Markíza na svojom Instagrame.

V šiestej sérii šou tak neuvidíme bláznivého Dana Dangla ani Zuzku Fialovú, avšak štvrtá porotcovská stolička, určená pre hosťujúceho porotcu v každom kole, je im naklonená.

Pre televíziu nová tvár súťaže, moderátorka a stand-up komička Lujza prezradila svoje pocity. „Byť porotkyňou v tejto úspešnej šou je veľkou poctou a pre mňa aj veľkou výzvou. Verím, že so Zuzkou a Kulym vytvoríme dobrý porotcovský tím a že fanúšikom Dana Dangla a Zuzky Fialovej ponúknem niečo nové a veselé, aby za nimi nemuseli dlho smútiť. Na nové zážitky a skvelých kolegov sa veľmi teším,“ hovorí Lujza.

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/tvojatvarzniepovedome