Piata séria speváckej šou Superstar sa nenávratne skončila a okrem mena tohtoročnej výherkyne sme sa dozvedeli aj pravdu o romániku, o ktorom sa počas celej súťaže tajne diskutovalo!

 

Vzniknuté domnienky o možnom vzťahu vzbudzovali Katarína Knechtová a jeden z finalistov Petr Borkovec. Ten po vypadnutí venoval pôvabnej porotkyni odkaz, v ktorom priznal pocity a vyznal lásku pôvabnej porotkyni: „Ide z teba proste neskutočná energia a tie oči? Som proste zamilovaný!

Napriek dojemným slovám sa slovenská speváčka držala v ústraní a o súkromí s mladým Čechom neprehovorila. Urobil tak za ňu zdroj zo zákulisia markizáckeho projektu, ktorý to pre Pluska.sk povedal narovinu: „Petr by veľmi chcel, ale naozaj že veľmi. Ale nič medzi nimi nie je. Dokonca aj na párty sa o Katku veľmi pokúšal, no bez úspechu… Katarína si očividne uvedomuje ten markantný vekový rozdiel, a preto nič nerieši.

Úprimné a priame slová o vzťahu Knechtovej a Borkovca len potvrdili vzniknuté “klebety”, podľa ktorých ide len o jednostranné sympatie. Našli sa však aj ľudia, ktorí v tom vidia niečo viac: „Však on by strašne chcel, lebo vyšplhať sa niekam po chrbte niekoho druhého je oveľa jednoduchšie ako si cestu vyšlapať sám. Aspoň, že Katarína má rozum,“ reagovala jedna zo sledujúcich, pričom podobné názory stále pribúdajú.

Foto: Instagram l Zdroj: Pluska.sk