Rado a Kristi.

Kristi Dali a Rado Dulin. Tieto dve mená sa vyslovujú jedným dychom už takmer od samého začiatku Farmy 11. Objímajú sa, bozkávajú, šantia v posteli a hovoria o láske, no predsa sa dosiaľ nevyjadrili, čo plánujú so svojím vzťahom robiť po skončení reality šou. Ľady prelomila až Kristi, ktorá v sebe konečne našla odvahu prehovoriť o tom, v akých farbách vidí spoločnú budúcnosť.

Keď prišli na Farmu, obaja mali vážne vzťahy. Napriek tomu sa však zblížili a dnes ich každý pokladá za nerozlučný pár. Ani jeden z nich pritom celkom nevie, čo ich čaká vonku.

Rado sa topí v neistote. Má pocit, že jeho zasnúbeniu je už dávno amen, čo ho zrejme pripraví aj o vlastné dieťa, ktoré s partnerkou má. Kika, ktorá ešte donedávna behala po statku a nariekala nad predstavami, čo by bolo, keby musí odísť, sa však už zdá byť zmierená s osudom. Vyzerá to tak, že si uvedomila čas, ktorý sa na farme už len kráti – bez ohľadu na to, či ju opustí s výhrou alebo bez nej, večne tam zostať nemôže. Svoj podiel na všetkom mala zrejme aj „svokra“ Gizka Oňová, ktorá prišla a páriku povedala do očí pár krutých právd.

Kika a Rado rozhovor o ich vzťahu

Kristi s Radom si napokon konečne sadli, aby sa v súkromí porozprávali o tom, čo môžu jeden od druhého očakávať. „Čo cítiš, Kikuš?,“ opýtal sa svojej vyvolenej Rado a bolo na ňom vidno, že sa trochu desí odpovede. „Chcem už odtiaľto ísť von a byť s tebou proste. Vonku,” vyjadrila sa úplne jasne.

„Buď budeme mať nejaký vzťah vonku alebo proste zostane pri svojej priateľke a skončí to. Ale ja neviem… Takto by som to chcela – že buď alebo. Proste chcem, aby sa rozhodol on,“ uzavrela napokon celú záležitosť Kristi.

Intímny rozhovor si môžete pozrieť v priloženom videu:

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/farma.markiza