kate meghan kráľovná

Kráľovský miláčik Meghan Markle sa teší neutíchajúcej priazne kráľovnej Alžbety II – na spoločných fotografiách vyzerajú ako dva vysmiaté štebotavé vtáčiky. Vojvodkyňa však dráždi kobru bosou nohou po hlavičke a opäť raz ukazuje svoje medzery v kráľovskom protokole. Meghan, ľudia si už brúsia mačety!

 

Prvé spoločenské faux-pas, o ktoré sa postarala Harryho manželka ešte neutíchlo a už nám naservírovala ďalšie. Etiketa na kráľovskom dvore je svätá vec, ktorá sa musí dodržiavať a ako sa hovorí, neznalosť zákona neospravedlňuje, preto je v Meghaninom záujme mať všetky pravidlá v malíčku. Naposledy kráľovná len mávla rukou, no nepretiekol snáď už pohár jej trpezlivosti? Čo sa vlastne stalo?! Čítajte ďalej.

meghan markle

Vidíte ako vojvodkyňa sedí? Pravdepodobne sa snažila napodobniť ikonickú a zvodnú pózu na štýl Lady Diany, ktorú si obľúbila aj jej švagriná. Kate má však bonton v malíčku a dobre vie, že nohy sa čo? NEPREKRIŽUJÚ! Korektný spôsob je následovný: spojiť kolená a členky a následne vytočiť do jednej strany.

Detail? Pre britský ľud to je do neba volajúci škandál! Fanúšikovia si Meghan na Instagrame kvalitne podali: “Znevažovanie kráľovnej! Kráľovná toto neznáša!”. Je otázne či to úzkoprsí a konzervatívni Angličania rozdýchajú, no dôležitejšie je, ako sa k tomu postaví Jej veličenstvo.

Kráľovná pravdepodobne prižmúri očko i dva, lebo rozumie jednej veci, ktorá väčšine neprajníkov uniká – Meghan je bývalá americká herečka, ktorá nemá kráľovské maniere v krvi a musí sa ich ešte len naučiť. Experti na reč tela hovoria, že Meghan je vystresovaná viac než dosť a jej častý kŕčovitý úsmev je toho dôkazom. Pohoršené neprajníčky sú teda pravdepodobne len závistlivé ženy, ktorým sa ich detský sen o princovi zo zámku nesplnil. Narozdiel od Meghan.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Facebook, Instagram