karin juraj farma

Na televíznom statku sa budujú aj priateľstvá, no tie tvrdá šou vždy kvalitne preverí. Inak tomu nie je ani pri kamarátstve Juraja Solčanského (20) a Karin Dvořákovej (25). Tí na Farme tvorili nerozlučnú dvojicu, ktorú spájal najmä odpor ku akejkoľvek práci. Jurajovi sa však začalo zdať, že Karin je falošná a tak jej pred všetkými brutálne naložil!

 

Zdá sa, že najväčšie farmárske priateľstvo je v troskách. Juraj bol sklamaný, že Karin ohovárala farmárskeho modela Miša Gajdošecha. O Michalovi už viacerí farmári tvrdili, že je simulant a pred duelom sa chráni „zraneným“ ramenom. Teória o zranení ruky odradila aj Filipa Hakla, aby si Gajdošecha vzal do duelu, čo sa mu však nakoniec nevyplatilo a zo statku po prehre odišiel so slzami v očiach.

Juraj tak Karin v kuchyni kvalitne naložil a označil ju za falošnú. Michala vraj ohovárala a teraz sa s ním bavila, akoby sa nič nestalo. Svoj pikantý názor na Karin prezradil aj samotnému Gajdošechovi. Karin sa mu vraj nepáči ani ako žena. „Ja mám iný vkus a mám trošku na lepšiu ženu!“, búril sa Juro voči názoru, že by ho Karin mohla priťahovať.

„Čo si na seba nedá tristo litrov farby, acetónu, tak vyzerá jak hov*o!“ rýpal Juraj do svojej niekdajšej najväčšej opory. Karin sa mladíkovi nepáči dokonca ani po prebudení, vtedy mu vraj pripomína včelu dopichanú celým úľom. Celý Jurajov kvetnatý výlev na adresu výraznej blondínky, si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Juraj brutálne naložil Karin

Zdroj: markiza.sk Video: streamable Foto: reprofoto markiza.sk, Facebook