Problémy v raji? Slovenský Instagram v noci „vybuchol“ pod ťarchou komentárov, že VIP pár Zuzana Strauz Plačková a René Strauz dostál svojmu koncu. Ide však o dosiaľ neoverené klebety, ktoré však svojím správaním rozvíril samotný influencerkin manžel.

Vraví sa, že bez vetra sa ani lístok nepohne a v tomto prípade je tým „vetrom“ fakt, že v pondelok podvečer si René zháňal odvoz z chorvátskeho Zrče späť na Slovensko. V dovolenkovom stredisku sa totiž konal festival, na ktorom bol influencer spolu s Plačkovou a niekoľkými kamarátmi. Po nejakom čase to však Strausza z neznámeho dôvodu prestal baviť a domov sa ponáhľal tak veľmi, že za odvoz zaplatil taxikárovi tisíc eur v hotovosti.

Touto skutočnosťou sa odfarbený Slovák nijako netajil a na dôvažok urobil ešte jednu vec – bez milosti si z Instagramu vymazal všetky fotky s manželkou a prestal ju na sociálnej sieti sledovať. Niet divu, že mnohí ľudia si z toho vyvodili len jediný záver.

„Nestalo sa nič, kamaráti, všetko je ok. Len som si uvedomil pár vecí a mám to v p**i už všetko. Pekný večer,“ vyjadril sa ku klebetám René. Či teda ide o rozchod, partnerskú krízu, hádku alebo niečo úplne iné (pri influenceroch si človek predsa len nemôže byť nikdy istý!), je zatiaľ otázkou dohadov.

Isté je len to, že ani v prípade rozchodu by to nebolo v prípade páru Strausz a Plačková, ktorí sú svoji od roku 2015 a už neraz rozprávali o dieťati, prvýkrát. Vtedajší snúbenci sa rozišli už minimálne raz (v roku 2013) a následkom bolo, že influencerka si nenechala pretetovať Reného meno a on sa jej údajne pomstil zverejnením záberu orálneho s**u vo svojom aute (do redakcie istého denníka ho v tom čase zaslal jeho brat). O čo ale naozaj ide tentokrát, ukáže aj čas.

Pre viac pikošiek nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Plačková ohromuje: TAKTO vraj žena stratí 50 % KRÁSY v pár sekundách!

Zdroj: Instagram/rene.rendy | Foto: Instagram/rene.rendy, queen.plackova