Koniec Uberu v Bratislave? Dnes na svojej facebookovej stránke publikovalo občianske zrduženie taxikárov údajné rozhodnutie Okresného súdu Bratislava I, podľa ktorého sa súd stotožňuje s jeho požiadavkami!

 

Služba Uber sa vo svete, ale aj u nás teší mimoriadnej obľube, no taxikári ju doslova nenávdia. S obrovskou vlnou nevôle zo strany taxikárov sa stretávajú Uberáci aj v našom hlavnom meste. Organizujú štrajky, protesty a najnovšie podali na spoločnosť Uber dokonca žalobu!

Občianske združenie taxikárov vo svojej žalobe žiadalo, aby sa Uber zdržal prevádzkovania taxislužby na Slovensku, aby šoféri nepoužívali tzv. nevyhovujúce vozidlá a tiež aby vodičmi neboli osoby bez potrebných povolení. Zdá sa, že ich sťažnosti by Bratislava mohla vyhovieť, keďze toto združenie len dnes na svojej facebookovej stránke zverejnilo údajné rozhodnutie Okresného súdu, podľa ktorého sa súd v plnom rozsahu stotožnil s ich požiadavkami…

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!