Nový film o Simpsonovcoch

Kto by nepoznal dnes už ikonickú žltú rodinku zo Spriengfieldu, ktorá baví ľudí po celom svete už skoro tri desaťročia. Dočkala sa 28 seriálových sérií a jedného celovečerného filmu. A práve ďalší film by mal definitívne ukončiť celú kultovú púť Homera, Marge, Barta, Lisy a Maggie!

To, že by plánovaná 30. séria mala byť úplne posledná vieme už nejaký ten piatok. Tentokrát sa ale tvorcovia seriálu rozhovorili o svojich víziách o novom filme, ktorý by mal dať pompéznu bodku za viac ako tridsiatimi rokmi vysielania tohto kultového seriálu.

Pri príležitosti desiateho výročia od prvého filmu The Simpson Movie poskytli tvorcovia rozhovor pre magazín EW. Režisér David Silverman:  „Veľmi rád by som chcel natočiť ešte jeden film, avšak sme od neho stále poriadne vzdialení. Rozoberáme svoje nápady a diskutujeme o ňom, ale zatiaľ sa nič nedeje.” Scenárista Al Jean doplnil informácie: „Všetky plány sú ešte iba v plienkach. Mali sme aj zopár konkrétnych návrhov, ktoré boli hodné filmového zasadenia, no nakoniec sme ich pretavili iba do jednej z epizód.”

Ďalej sa Al Jean vyjadril aj ku kvalite a financiám filmu. Povedal, že sa rozhodne nechce púšťať do riskantných projektov a mať nepríjemnosti s rozpočtom. Taktiež nechce robiť film, ktorý by mal slúžiť len ako zdroj príjmov a nemal by požadovanú kvalitu. On aj všetci tvorcovia chcú spraviť skvelý film, inak ho ani nebudú vytvárať.

Či sa teda dočkáme ešte nejakého filmového spracovania obľúbenej žltej rodinky je nateraz otázne. Tvorcovia výrobu síce zatiaľ nepotvrdili, no nevyvrátili ani záujem o nový film. A ako lepšie ukončiť najpopulárnejší seriál všetkých čias?

Zdroj/Foto: Twitter, ew.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk