filip hakl

V ostatnej časti reality šou Farma sa súťažiaci museli vysporiadať nie len s novými pravidlami a teda definitívnym koncom rozdelenia na bohatých a chudobných, ale aj s novými posilami na statku. Medzi novými súťažiacimi, ktorý zabojujú p rozprávkovú výhru 75 000 eur sa ocitol aj syn kontroverznej Moniky Haklovej. Toto je vraj pravý dôvod prečo ide Filip Hakl (20) v maminých šľapajách!

 

Svojrázna blondína Monika Haklová sa objavila v druhej sérii televíznej šou Farma. Zdá sa, že jablko nepadlo ďaleko od stromu, nakoľko jej syn Filip Hakl sa na televízny statok pobral tiež. “Jeho vždy lákalo na Farme účinkovať, a hlavne vyskúšať, čo som si tam ja prežila a či je to ozaj také drsné, ako som hovorila,” vyzradila prominentná matka dvadsaťročného mladíka pre slovakwoman.sk.

Podľa slov Moniky Haklovej sa jej syn išiel samozrejme na Farmu aj zviditeľniť. Rovnaký zámer prezradili aj súťažiaci Karin Dvořáková (25) a Juraj Solčanský (25), aj keď tí sa stihli zatiaľ do povedomia verejnosti zapísať skôr lenivosťou, ako tvrdou prácou. Haklová však nepredpokladá, že by sa jej syn s ostatnými súťažiacimi dostal do konfliktu, pokiaľ to nebude umelo vyvolaný spor.

filip hakl

filip hakl

“Keď to chce vyskúšať, nech ide, ja ho budem len podporovať. Pravdupovediac som sa aj potešila, juchuuu, konečne sa naučí pracovať okolo domu, rúbať drevo a tak ďalej. Kedže my máme veľký dom, chlapská ruka sa tu vždy zíde,” dodala potešená matka Filipa Hakla. Ako sa bude mladíkovi z “farmárskej” rodiny dariť na statku, ukážu až ďalšie dni.

Filip Hakl s matkou Monikou Haklovou

monika haklova

Zdroj: slovakwoman.sk Foto: tvmarkiza.sk, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.