Koptík (34) sa rozhodol, že potom, čo odhalil súkromie herečky Gregorovej (65), prezradí niečo aj zo svojej minulosti. Po pikoške o tom, že sa živil v priemysle pre dospelých, bonzol, s akými ženami sa stretával pred herečkou!

 

Koptík pre Plusku prezradil, aké ženy sa mu páčili pred Gregorovu a zrejme poriadne prekvapil tým, že bol vždy na staršie a skúsenejšie. Spomenul aj svoju exmanžeku Pavlínu, ktorú stále považuje za kočku a vedel by si predstaviť, že by sa dali opäť dohromady. Momentálne sa vraj ale na vzťah necíti.

Koptík šokoval aj informáciou, že napriek svojej minulosti v biznise pre dospelých nemal vôbec veľa žien. Práve naopak, bolo ich menej a smutne poznamenal, že ženy vždy opustili jeho (aj keď je to otázne, keďže práve exmanželku Pavlínu mal nechať kvôli Gregorovej). Bonzol tiež, že Gregorová nebola vôbec prvou výrazne staršou partnerkou v jeho živote. Ako 16-ročný si mal totiž nabaliť vtedy 36-ročnú ženu, ktorá ho zrejme zasvätila do tajov lásky a označil vzťah za zaujímavú skúsenosť. Na záver si ešte nasypal popol na hlavu a povedal, že bol hlúpy, lebo dával do vzťahov celé srdce. Pri pomyslení na Gregorovú sa ale opäť rozcitlivel: “Hanka je stále moja najväčšia láska. Aj keď s bývalou ženou mám dve deti, Hana dokázala so mnou urobiť divy,” priznáva Koptík slabosť na herečku.

 

Zdroj/Foto: pluska.sk, facebook, youtube