koptik ospravedlnenie gregorovej

Básnik Koptík (34) sa na pár dní odmlčal a zdalo sa, že je šťastný po boku novej milenky Sylvie. Jeho šokujúci nový status však odhalil, aká je pravda o Sylvii aj Gregorovej (65).

 

Za posledné týždne Koptík usilovne pracoval na tom, aby zničil dobrú povesť herečky Gregorovej, keď na sociálnej sieti zverejňoval informácie o tom, ako mala herečke údajne ohovárať svojich hereckých kolegov, kamarátky a známych či špehovať maily riaditeľky divadla. Toto nakoniec viedlo k tomu, že Gregorová musela divadlo opustiť kvôli znižovaniu jeho morálneho kreditu.

Posledné dni však zajačik zaplavoval internet šťastnými fotkami s novou milenkou Sylviou, ktorá je v Čechách známa firma. Táto idylka však bola len pozlátko a v najnovšom statuse Koptík vysypal celú pravdu. Priznal, že všetky informácie o Gregorovej si vymýšľal či prekrúcal tak, aby poškodil meno herečky a za všetkým boli drogy a jeho túžba po sláve. Momentálne sa vraj cíti ako úbožiak a svojím konaním klesol na samé dno. Herečke sa osppravedlnil a nešetril na ňu slovami chvály: “Tak ešte raz, prepáčte všetci a najviac ty, láska moja. MILUJEM ŤA NAVŽDY!!!“. Toto osvietenie vraj prišlo vďaka Sylvii, ktorá mu svojou honbou za bulvárom a slávou ukázala, ako sa správa on sám.

Básnik si zobral na mušku aj český bulvár, ktorý obvinil z toho, že zverejňoval bez overenia všetky jeho výmysly. To ale nenechalo chladným Tureka z Blesku a Koptíkovi verejne naložil: “Ty špekulantský idiot, zverejnili sme tak 10 % toho, čo si naklamal, a ja som bol často ten, kto ti hovoril, že si za hranicou. To, čo tu píšeš, že som zverejňoval bez overenia, nezabudni, koľko som toho odmietol zverejniť.” Koptíkovo priznanie sa ale rodilo celých 10 dní za pomoci kamaráta, a ktovie, či nejde o ďalší premyslený ťah.

 

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.