Koptík (34) sa po dvoch mesiacoch vyplakávania na sociálnej sieti nad stratou herečky Gregorovej (65) rozhodol posunúť v živote ďalej. Nevedno, či ide dopredu alebo dozadu, no jeho nová milenka je v Čechách známa firma!

 

Koptík nahradil staršiu Gregorovú mladučkou 25-ročnou Silviou Řehákovou alias Silviou Stray, ktorá je doma známa viacerými škandálmi. Za všetky spomenieme aspoň to, že fotila hanbaté zábery pre dospelých, vďaka čomu ju nakoniec vyhodili zo súťaže Miss Aerobic, potom sa chcela dostať do Vyvolených, no skončila s jedným z vypadnutých účastníkov.

O ďalší “prúser” sa postarala, keď zverejnila intímne detaily zo spoločných radovánok s futbalistom Tomášom Řepkom, a pokúšala sa zbaliť aj najlepšie plateného moderátora Leoša Mareša, čo sa jej nakoniec nepodarilo. V Čechách dostala prezývku pražská zlatokopka a naposledy sa zúčastnila aj hanbatého veľtrhu, kde sa ukazovala spolu s Dajanitou, ktorú poznáte zo zoznamky Take me out. Momentálne je zrejme dvojica Koptík Řeháková spokojná, keďže objavili vzájomnú lásku a pozornosť médii.

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.