Na najznámejšom slovenskom statku už ide skutočne do tuhého. Okrem Anky Fiačanovej, ktorá už z hry o 75.000 € vypadla, na ňom zostalo len šesť účastníkov, čo chcú vyhrať stoj čo stoj. V niektorých prípadoch až tak veľmi, že v zápale hry zanedbávajú aj vlastné zdravie. Najnovšie na to doplatil Erik Zahorjan, ktorý to poriadne prehnal a nešťastne ochorel tesne pred bránami semifinále. 

Krátke chladné dni, nie príliš pestrá strava, málo vody, fyzicky náročné činnosti. Toto všetko prispieva k faktu, že imunita posledných šiestich farmárov je na tom skutočne veľmi zle. Keď sa k tomu všetkému pridá obrovský stres, vírusy si môžu usporiadať párty. Mohlo sa ale stať, že sa aj napriek všetkým opatreniam už dostal na Farmu aj ten najviac obávaný?

Veľké starosti najnovšie spôsobil štábu Erik Zahorjan, ktorý skončil s ťažkým dusivým kašľom. Mnohí za tým hneď videli najhorší scenár, ten sa však nenaplnil. “Koronu nemám,” upokojil všetkých po lekárskej kontrole mladý Prešovčan, ktorý jedným dychom dodal, že má dobré všetky kardiologické testy a kašeľ je len dôsledkom vyčerpania a behu na studenom vzduchu. Ten sa zrejme uskutočnil v rámci tohtotýždňových disciplín, ktoré sú súčasťou postupu do semifinále.

Farmár to teda “len” prehnal so snahou o získanie čo najvyššieho počtu bodov v hneď prvej súťaži. Už dávno sa o ňom vie, že je to veľký hráč, ktorý priam počíta s tým, že 75.000 € bude patriť jemu. Otázne ale je, či mu súčasné zdravotné problémy neskomplikujú jeho mimoriadne ambiciózne postupové plány.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza